Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Výstava kaktusov a iných sukulentov

24 septembra, 2021 @ 11:00 am - 26 septembra, 2021 @ 5:00 pm

Zadarmo

Výstava prezentuje verejnosti rôznorodosť divokej sukulentnej flóry Afriky, Madagaskaru, Arabského poloostrova a celej Ameriky. Sukulentné rastliny vrátane kaktusov budú vystavovať členovia občianského združenia Košickí kaktusári a sukulentári, o.z. v priestoroch Výmenníka Wuppertálska na Titogradskej ulici 1398/17 na sídlisku KVP v Košiciach. Výstava bude prebiehať na voľnom priestranstve v areáli Výmenníka. Veríme, že aj pri daných protipandemických opatreniach sa budete môcť pokochať vystavenými exponátmi a prípadne si nakúpiť tieto nádherné exotické rastlinky z pestovateľských prebytkov členov nášho občianskeho združenia. V prípade požiadaviek návštevníkov sme pripravení uskutočniť krátke workshopy zamerané na presádzanie, štepenie (vrúbľovanie) a pestovaní semenáčikov kaktusov a iných sukulentov.

Tešíme sa na hojnú účasť.

Podrobnosti

Začiatok:
24 septembra, 2021 @ 11:00 am
Koniec:
26 septembra, 2021 @ 5:00 pm
Cena:
Zadarmo

Organizátor

Košickí kaktusári a sukulentári, o.z.

Miesto udalosti

Výmenník Wuppertálska
Titogradská 1398/17, sídlisko KVP
Košice, Slovenská republika

(2) komentáre

  1. bogo

    Všetci ktorí sa zúčastňujú o 8 ráno v piatok je inštalácia, tak poprosím na dochvíľnosť…

  2. Bogo

    Výstava prebieha, zatiaľ tam s klubu bol iba Ivo Lenhart, Miriam, no dosť iných nadšencov z kruhu našich priateľov z Vrútok, Prešova, Činy …. Ľudia mi ďakujú a tešia sa z toho že sme… škoda že tu nemôžem pridávať fotky…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Optionally add an image (JPEG only)

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.